O nas

 

O nas

Firma INSTEN specjalizuje się jako wykonawca z branży drzewnej i metalowej w realizacji zleceń pod potrzeby klienta. Jako podwykonawca realizuje części składowe jak również całe maszyny i urządzenia wg. ustaleń we współpracy z klientem. Świadczy usługi w modernizacjach instalacji odpylających, lakierniczych oraz oferuje kompleksową obsługę w zakresie produkcji pojedynczych komponentów i całych instalacji.

Jako dystrybutor filtrów do kabin lakierniczych i obiektowych, stawia na dostarczanie swoim klientom tylko najlepszych rozwiązań. Zapewnia terminy realizacji zgodnie z umową, a zaplecza magazynowe pozwalają na elastyczne dostosowanie się do potrzeb klientów w tym przygotowanie zapasu dostaw na najbliższe miesiące naprzód.

Firma INSTEN każde zlecenie traktuje indywidualnie, aby dostarczyć swoim klientom rozwiązania, które zapewnią pozytywny wpływ na czas realizacji w planach produkcyjnych. Firma INSTEN dąży do jak najbardziej efektywnego spełniania oczekiwań swoich klientów, zarówno pod kątem funkcjonalności jak i estetyki.

Zapraszamy do współpracy z firmą INSTEN.

Kontakt

Insten

Oddział Lublin

Biuro 509 037 802

biuro@insten.pl

1 + 3 =